Kurumsal

Hakkımızda

Experte, mühendislikte öncü, yenilikçi ve çözüm odaklı bir ekip olarak size hizmet veriyoruz. Tecrübemiz ve tutkumuzla, projelerinizi başarıya taşımak için buradayız

Biz Kimiz?

EXPERTE, her biri alanında uzman ve profesyonel kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında basınçlı kap, çelik konstrüksiyon, enerji santralleri ve petrokimya tesislerinde teknik denetim, mühendislik hizmet ve mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Standartlar, uluslarası ve yerel yönetmeliklere uygun olarak sunduğumuz hizmetler ile beraber müşterilerimizle birlikte geliştirilen çözüm ortaklığı ve müşteri merkezli çalışma biçimiyle hizmet ağımızı her geçen gün daha çok genişletmeyi hedefliyoruz.

EXPERTE olarak Bizim için esas olan, müşterilerimizin iş akış ve proseslerini geliştirmeye ve verimliliklerini arttırmaya yönelik esnek bir yapıda doğru ve zamanında oluşturulan geri bildirimlerle teknik bir arayüz olmaktır.

EXPERTE, çeşitli uluslararası yetkilendirilmiş bağımsız denetim kuruluşları ile birlikte partner olarak alanında sunduğu hizmetler ile müşterilerine dürüst, güvenilir teknik denetim ve gözetim hizmetini vermeyi amaçlayarak çalışmaktadır.

Hotspot